آتلیه بارداری ، عکاسی بارداری

بهترین آتلیه بارداری ، لیست آتلیه بارداری ، عکاسی بارداری

پیشنهادات ویژه

IMG-7137
0.00 (0 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : ندارد
کرج
0.00 (0 رای)
photo_2021-03-26_19-08-39
0.00 (0 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : ندارد
میرداماد
0.00 (0 رای)
17
4.20 (5 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : 1 میلیون تومان
جنت آباد
4.20 (5 رای)
1
5.00 (2 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : 700 هزار تومان
سعادت آباد - شهرک غرب
5.00 (2 رای)
1
5.00 (1 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : دارد
سعادت آباد - شهرک غرب
5.00 (1 رای)
IMG-7450
5.00 (1 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : دارد
دهکده المپیک
5.00 (1 رای)
8318
5.00 (2 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : دارد
سعادت آباد - شهرک غرب
5.00 (2 رای)
WhatsApp Image 2022-07-20 at 10.18.22 AM (1)
5.00 (4 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : 100 هزار تومان
تهرانسر
5.00 (4 رای)
WhatsApp Image 2021-02-20 at 9.49.09 PM
5.00 (3 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : 4 عکس
سعادت آباد - شهرک غرب
5.00 (3 رای)
photo1700891256 (10)
5.00 (3 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : ندارد
تهرانسر
5.00 (3 رای)
photo_2021-04-23_21-15-48
5.00 (5 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : ندارد
پیروزی
5.00 (5 رای)
1
5.00 (1 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : 300 هزار تومان
حداقل سفارش کودک : ندارد
جردن
5.00 (1 رای)
photo_5917992934618283274_y
5.00 (2 رای)
توضیحات آگهی
ورودی آتلیه کودک : رایگان
حداقل سفارش کودک : 4 عکس
تهرانپارس
5.00 (2 رای)

آتلیه بارداری

عکاسی بارداری یکی از عکاسی های محبوب و پرطرفدار است که در سال های اخیر بسیار ترند شده و بسیاری از افراد دوست دارند این لحظات ناب را برای خود ثبت کنند. اما این نوع از عکاسی به مهارت کافی و خلاقیت نیاز دارد. از آن جایی که خانم های باردار شرایط خاصی را می گذرانند، باید در کمترین زمان ممکن از آن ها عکس های حرفه ای گرفت تا خسته نشوند و برایشان ناراحتی پیش نیاید. این نوع عکس ها چون برای ثبت خاطرات عضو جدید خانواده گرفته می شود، می توان آن را در منزل و فضای باز هم عکاسی کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با آتلیه عکاسی بارداری و ویژگی های آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

آتلیه بارداری به آتلیه ای گفته میشود که در آن بصورت عکس بارداری را بصورت تخصصی عکاسی میکنند . آتلیه بارداری باید محیطی تمیز ، ترجیحا بدون پله که تردد برای خانم های بارداری سخت نباشد ، دارای دسترسی خوب و امن باشد . در لیست آتلیه های بارداری شما آتلیه بارداری و عکاسی هایی را مشاهده مکینید که دارای نمونه عکس و تصاویر هستند . برای انتخاب بهترین آتلیه بارداری هم میتوانید به بخش نظرات مردم و کامنت ها مراجعه کنید و با مقایسه آنها بهترین آتلیه بارداری را برای خود انتخاب کنید .

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری

بهترین زمان گرفتن عکس بارداری ماه های آخر بارداری مخصوصا ماه های هشتم و نهم است . اما باید از قبل برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه خود را محیا کنید و در بهترین زمان که هم دارای حوصله و صبر کافی هستید و هم شرایط جسمی مناسبی دارید اقدام به عکاسی بارداری کنید . همچنین باید از کمی قبلتر به انتخاب بهترین آتلیه بارداری و همچنین جستجوی آتلیه برای عکس بارداری خود اقدام کرده باشید . چون ممکن است کمی برای انتخاب آتلیه بارداری خوب حساسیت داشته باشید . شما میتوانید یک آتلیه بارداری عالی انتخاب کنید و عکسهای زیباتری را از دوران بارداری خود به یادگار داشته باشید .

بهترین آتلیه بارداری

بهترین آتلیه بارداری باید چند ویژگی داشته باشد . مهمترین ویژگی یک آتلیه بارداری خوب ، تمیزی و رعایت کامل بهداشت در محیط آتلیه بارداری است . یک محیط تمیز و پاکیزه به یک خانم بارداری این اطمینان را میدهد که برای او هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد . همچنین از ویژگی های دیگر یک آتلیه بارداری خوب قیمت مناسب و ارزان است . قیمت آتلیه بارداری نباید خارج از عرف باشد و قیمت های متعادل و متعارف موجب افزایش مشتریان آتلیه های بارداری میشود .

از دیگر ویژگی هایی که یک آتلیه بارداری را به عنوان بهترین آتلیه بارداری میتوانیم بشناسیم کیفیت عکاسی و چاپ عکسهاست . بهترین آتلیه بارداری باید بهترین کیفیت عکس ، بهترین عکاسی ، بهترین ژست های عکس بارداری ، بهترین مدلهای عکاسی بارداری و بهترین دکورهای مربوط به عکاسی بارداری را داشته باشد .

آتلیه بارداری ارزان

برای انتخاب یک آتلیه بارداری ارزان و یا یک آتلیه بارداری با قیمت مناسب باید به بخش قیمت های هر آتلیه توجه کنید . قیمت عکس بارداری در آتلیه بستگی به سایز و نوع چاپ عکس هم دارد . البته دقت کنید که یک آتلیه بارداری ارزان نباید کیفیت پایین و بدی داشته باشد . وقتی صحبت از یک آتلیه بارداری با قیمت مناسب میکنیم منظورمان این است که کیفیت عکسها را مقایسه کرده اید و صرفا آتلیه ای را انتخاب کرده اید که علاوه بر کیفیت خوب ، دکورهای متنوع عکاسی بارداری و همچنین بهداشت و تمیزی مناسب و دسترسی خوب ، قیمت مناسب و متعارفی دارد .

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری می تواند عکس از خانم باردار به تنهایی، همراه با همسر و یا سایر بچه های خانواده باشد. برای این کار عکاس باید از ژست های مختلفی استفاده کند تا بتواند زیباترین عکس ها را به ثبت برساند. در این قسمت چند مدل از بهترین ژست هایی که می توان برای بارداری انجام داد را به شما می گوییم.

ثبت تصویر از شکم بارداری مادر

یکی از محبوب ترین ژست ها برای عکاسی بارداری، تصویر کلوزآپ از شکم خانم است. از آن جایی که تمرکز اصلی عکس روی شکم بزرگ و باردار مادر است، می تواند زیبایی عکس را دو چندان و حس خوبی ایجاد کند. اگر بخواهید این تصویر را خاص تر کنید، می توانید روی شکم مادر نقاشی بکشید و طرح های مورد نظر را با استفاده از رنگ هایی که برای بدن مادر و فرزند هیچ ضرری ندارد، روی شکم پیاده کنید.

عکس بارداری دو نفره

قطعا عکس پدر و مادر باردار یکی از زیباترین عکس هایی است که می توان ثبت کرد. در این لحظات تصویر پدر هم که شریک شادی و شوق این موضوع است می تواند در عکس ثبت شود و یک عکس دو نفره بی نظیر را از این دوران به یادگار بگذارد. برای این مدل عکس ها می توانید از لباس های ست استفاده کنید و ژست های عاشقانه بگیرید.

عکس بارداری خانوادگی

خانواده هایی هستند که برای فرزند دوم، سوم و یا بیشتر انتظار می کشند. برای ثبت این لحظات شیرین، می توان یک عکس خانوادگی بسیار زیبا همراه با سایر فرزندان گرفت. اگر می خواهید در این زمان عکس های بسیار زیبایی بگیرید، پیشنهاد می کنیم به ترتیب سن و جنسیت فرزندان، از ست های جذابی استفاده کنید.

عکاسی در منزل

بعضی از خانواده ها دوست دارند لحظات شیرین بارداری خود را در منزل ثبت کنند و به آتلیه نروند. بیشتر آتلیه ها برای مادران این امکان را فراهم کردند که بدون مراجعه به آتلیه در هر مکانی که مادران دوست دارند، عکاسی را انجام دهند. از خوبی های عکاسی در منزل این است که فرد می تواند لباس های راحت تری بپوشد و کمتر هم احساس خستگی کند. علاوه بر همه این ها، سال ها بعد که کودک به تماشای این تصاویر می نشیند، با عکس ها ارتباط بیشتری برقرار کرده و احساس صمیمیت می کند.

عکس هایی که معمولا در منزل گرفته می شوند، بسیار طبیعی تر و دوستانه تر از عکس های آتلیه ای هستند و قطعا برای مادران و کودکان جذابیت بیشتری دارند.

عکاسی در فضای باز و طبیعت

یکی از جذاب ترین عکس ها را در هر دورانی می توان در فضای باز و طبیعت گرفت. این عکس ها همیشه حس نو بودن دارند و هیچ گاه قدیمی نمی شوند. عکاسی بارداری هم از این قاعده مستثنی نیست و خانواده ها می توانند بهترین عکس های خود را در این فضا ثبت کنند. از نکات بسیار خوب و مثبت عکاسی در فضای باز این است که میزان نور نامحدود است و میتوان عکس های زیبایی را به ثبت رساند. همچنین عکاسی در فضای باز این امکان را به خانواده ها می دهد تا پس زمینه عکس را خودشان انتخاب کنند. به عنوان مثال می توان این عکس ها را در جنگل، دریا، فضای سبز، کویر، کوه و غیره گرفت و از این فضا حس طراوت و شادابی دریافت کرد.

اما باید گفت که در طبیعت دیگر حریم خصوصی وجود ندارد و گاها اگر مکان خلوتی را انتخاب نکنید، رهگذران می توانند شاهد عکس گرفتن شما باشند که این مسئله برای بعضی از خانواده ها خوشایند نیست. علاوه بر آن امکاناتی همچون سرویس بهداشتی، محل استراحت برای خانم باردار و غیره در دسترس نیست و این موضوع ممکن است برای خانم های باردار که قرار است ساعت های طولانی به عکس برداری بپردازند، آزاردهنده و خسته کننده باشد. از این رو بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند در آتلیه عکاسی، عکس های بارداری خود را ثبت کنند.

آتلیه برای بارداری

امروزه عکاسی بارداری در آتلیه بیشتر از گذشته طرفدار پیدا کرده است؛ چرا که عکاسی در این مکان احساس امنیت بیشتری به مادر می دهد. از آن جایی که مادران باردار به نوعی یکی از حساس ترین و پر استرس ترین و در عین حال شیرین ترین دوران زندگی خود را میگذرانند، مایل هستند کارهایی که انجام دهند که کمترین دردسر را برای آن داشته باشد تا ثبت این لحظات زیبا برای آن ها خاطره ای خوش به همراه داشته باشد. شاید برای بعضی از افراد این دوران تکرار پذیر نباشد؛ بنابراین اهمیت این موضوع دو چندان می شود.

از این رو بیشتر آتلیه های عکاسی بارداری خود را در مقابل این مادران باردار مسئول می دانند و تمام تلاش خود را می کنند تا مهارت های لازم را به کار گیرند و سطح کیفیت کار خود را بالا ببرند تا مادران با خیال راحت و خاطری آسوده بدون هیچ گونه دشواری به عکس گرفتن بپردازند.

آتلیه بارداری خوب

آتلیه بارداری ای خوب است که بتواند مزایای ویژه ای را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. دوران بارداری با توجه به شرایط جسمانی و احساسی مادر باردار، دوران پر تنشی است و عکسبرداری از آن ها نیازمند خدمات و سرویس های خاصی است تا مادر هنگام عکسبرداری احساس خوبی داشته باشد. اگر همه امکانات در آتلیه بارداری خوب باشد، آنگاه مادر احساس شادابی خواهد داشت و عکس های زیبایی از او به ثبت می رسد. در این راستا آتلیه های بارداری ملزومات عکسبرداری را فراهم می کنند تا مادران با فراغ بال به آتلیه بیایند و عکس های ناب خود را به ثبت برسانند.

یکی از این امکانات تهیه کردن لباس های بارداری است؛ از آن جایی که خانم های باردار سایز آن ها در این دوران تغییر می کند، احتمالا دغدغه خرید لباس برای عکاسی را دارند. از طرفی هزینه کردن و صرف وقت برای تهیه لباس در این دوران واقعا منطقی نیست و مادر را خسته می کند. به همین دلیل آتلیه های بارداری با بررسی به روز ترین سایت ها و تهیه لباس با متد روز، این امکان را برای مادران باردار فراهم کردند تا هنگام عکاسی به طور رایگان از لباس های آتلیه استفاده کنند. مهم ترین مسئله این است که معمولا اتلیه ها چند دست لباس برای عکاسی تهیه می کنند، در این صورت خانم ها می توانند طی یک روز چندین مدل لباس بپوشند و عکس بگیرند. این امکانات کمک شایانی به هر چه زیباتر شدن عکس ها می کند.

قیمت آتلیه بارداری

قیمت آتلیه های بارداری در هر شهر و مکانی معمولا به صورت مصوب و هماهنگ با اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تعیین می شود؛ چرا که تمامی آتلیه های بارداری برای این که مجوز فعالیت بگیرند، باید طبق استانداردهای اتحادیه پیش بروند. این موضوع باعث اطمینان خاطر مشتریان از منصفانه بودن قیمت ها و هزینه های پرداختی برای خدمات عکسبرداری می شود. اما هر آتلیه برای خود امکانات ویژه ای دارد که ممکن است هزینه را کمی متغیر کند. این امکانات شامل لباس های بارداری، استفاده از وسایل جانبی، استفاده از اکسسوری، عکس در سایزهای مختلف، ارسال عکس ها، فایل ریسایز عکس های انتخابی و غیره می شود.

بهترین آتلیه بارداری

درست است که دوران بارداری زحمت و سختی های زیادی برای مادر به همراه دارد، اما شیرینی های زیادی هم دارد که معمولا مادران دوست دارند آن ها را در آتلیه های بارداری به ثبت برسانند. برای ثبت چنین لحظاتی هم قطعا مادر دچار زحمت و خستگی می شود اما اگر بخواهد نتیجه دلخواه خود را بگیرد، باید به بهترین آتلیه بارداری مراجعه کند تا زحماتش بی پاسخ نماند. با مراجعه به یک آتلیه بارداری خوب و حرفه ای می توان از این دوران لحظاتی بسیار زیبا و دلنشین را برای خود و فرزند آینده خود ثبت کرد.

از آن جایی که شرایط مادر باردار شرایط ویژه و خاصی است، وضعیت روحی و جسمانی او به گونه ای است که شاید در بعضی از لحظات دچار خستگی شود، آتلیه بارداری باید مراقب سلامتی مادر باشد شرایط ویژه او را در نظر بگیرد. از جمله ویژگی هایی که لازم است هر آتلیه ای رعایت کند این است که محیط های متفاوتی برای عکس های دوران بارداری به وجود آورد. این مورد یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین آتلیه بارداری است. بهداشتی بودن محیط و مناسب بودن وضعیت های مادر هنگام عکاسی هم فاکتور مهم دیگر است که باید رعایت شود. محیط باید به گونه ای باشد که مادر را دچار زحمت و یا ناراحتی نکند.

استفاده از تیم حرفه ای و مجرب با سرعت عمل بالا و همچنین حضور عکاس خانم در آتلیه بارداری از ویژگی های دیگری است که بهترین آتلیه بارداری باید آن را داشته باشد تا در نهایت عکس های زیبا و دلنشینی از مادر باردار ثبت شود.

آتلیه عکاسی بارداری

درست است که دوران بارداری زحمت و سختی های زیادی برای مادر به همراه دارد، اما شیرینی های زیادی هم دارد که معمولا مادران دوست دارند آن ها را در آتلیه های بارداری به ثبت برسانند. برای ثبت چنین لحظاتی هم قطعا مادر دچار زحمتیافتن آتلیه بارداری در تهران، کرج و سایر استان های ایران برای هر خانم بارداری که مایل است است بهترین عکس ها را برای خود به ثبت برساند، شاید کار کمی دشواری باشد؛ چرا که امکانات متعدد و لازم برای عکاسی بارداری نیازمند وقت، انرژی و هزینه است. تعداد کمی آتلیه عکاسی بارداری در ایران هستند که هم امکانات بسیار خوب و حرفه ای داشته باشند و هم بتوانند عکس های کیفیت بالایی را به ثبت برسانند و به مشتریان خود ارائه دهند؛ بنابراین افرادی که می خواهند یک آتلیه خوب و حرفه ای برای خود پیدا کنند، باید دقت کافی در این موضوع داشته باشند و برای آن حسابی وقت بگذارند.

دوران بارداری یک دوران خاص و پر از هیجان برای هر خانمی است. به همین دلیل آتلیه های بارداری باید خود را موظف بدانند که تمام تلاش خود را برای ثبت این دوران شیرین و به یادماندنی به کارگیرند و تمام امکانات رفاهی از جمله طراحی محیط زیبا برای آتلیه، دوربین های پیشرفته و لباس های بارداری شیک را فراهم کنند.

لیست آتلیه بارداری

تعداد آتلیه های بارداری در ایران بسیار زیاد است و هر کدام از آن ها در شهر و استان های متفاوتی هستند. اما این که کدام یک از آن ها می توانند عکاس های خوب و با کیفیتی با محیط های زیبا و منحصر به فرد به شما ارائه دهند، به تحقیق خودتان بستگی دارد. اگر آتلیه خاصی در شهر و استان خود نمی شناسید، می توانید در موتور جستجوگر گوگل لیست آتلیه بارداری شهر خود را جستجو کنید. در این صورت نام چند آتلیه برای شما نمایش داده خواهد شد. برای این که از سابقه کاری آن ها و نوع عکاسی شان اطلاع یابید، توصیه می کنیم حتما به صورت حضوری به آتلیه بروید و نمونه عکس های بارداری آن ها را مشاهده کنید تا متوجه روند کار و کیفیت عکس ها شوید. اخلاق خوب و حرفه ای هم از جمله ویژگی هایی است که هنگام انتخاب آتلیه بارداری باید به آن توجه کنید.

آتلیه بارداری ارزان

اگر به دنبال یک آتلیه عکاسی بارداری ارزان یا عکاسی بارداری قیمت مناسب در محیط های آتلیه ای و همچنین فضای باز هستید تا خدمات فوق العاده و ارزان قیمتی را در اختیار شما قرار دهد، می توانید از استودیو ما کمک بگیرید. ما در استودیو خود از دوربین های به روز و پیشرفته ای استفاده می کنیم که عکس هایی شکیل و بسیار زیبا را از مادران باردار عزیز به ثبت می رساند. از امتیازات ویژه آتلیه ما این است که تمامی خدمات رفاهی را برای مادران در نظر گرفته است. در نتیجه زمانی که مادر برای عکاسی حاضر می شود، این اطمینان را خواهد داشت که قرار است عکس های بی نظیر و منحصر به فردی را از خود به ثبت برساند.

عکاسی بارداری قیمت مناسب

امروزه بیشتر آتلیه های عکاسی بارداری پیشنهادات ویژه ای به مشتریان خود می دهند که می تواند عکاسی بارداری را به قیمت مناسب تری تمام کند. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، بعضی از آتلیه های بارداری لباس های بارداری بسیار زیبا و شیکی دارند که شما را از خرید لباس مخصوص عکاسی بی نیاز می کند. علاوه بر این موضوع عکاسی در آتلیه های بارداری قیمت بسیار مناسب تری نسبت به عکاسی در فضای باز دارند. چرا که برای فضای باز شما باید هزینه اضافه تری برای اجاره محل، ایاب و ذهاب و اجاره تجهیزات عکاسی بپردازید. در صورتی که شما می توانید با مناسب ترین قیمت ها در همان آتلیه چندین عکس با پیش زمینه های متنوع و لباس های گوناگون برای خود ثبت کنید.

 

ورود به حساب کاربری

در صورت فراموشی اطلاعات یا مشکل در ورود با واحد پشتیبانی به شماره 02126412561 تماس بگیرید
هنوز عضو نشده اید ؟ اینجا کلیک کنید