آتلیه عروس در غرب تهران

لیست بهترین آتلیه عروس ، عکاسی نامزدی و فیلمبرداری مجالس در غرب تهران

پیشنهادات ویژه

photo_2018-08-01_11-27-09
3.75 (3 رای)
توضیحات آگهی
شروع پکیج عروس : 10000000 تومان
ورودی عکاسی خانوادگی : رایگان
حداقل سفارش : 10 عدد
سعادت آباد - شهرک غرب
3.75 (3 رای)
WhatsApp Image 2022-06-27 at 11.54.25 AM
4.75 (2 رای)
توضیحات آگهی
شروع پکیج عروس : 10,000,000
ورودی عکاسی خانوادگی : رایگان
حداقل سفارش : 10 عدد
سعادت آباد - شهرک غرب
4.75 (2 رای)

آتلیه عروس غرب تهران

یکی از دغدغه های مهم تازه عروس و دامادها، انتخاب آتلیه ای عالی و خوب برای ثبت خاطرات زیباترین شب زندگی شان می باشد. با گذشت مراسم عروسی، عکس و فیلم، تنها یادگاری از آن روز هیجان انگیز می باشد و با مشاهده آن خاطرات روز عروسی برایشان زنده می ماند. به این دلیل است که معمولا زوجین برای انتخاب آتلیه ای مناسب و پسندیده، حساسیت زیادی داشته و با دقت، اطلاعات کافی را در مورد آن کسب می کنند. در این مطلب به نکته هایی در رابطه با انتخاب بهترین و مناسب ترین آتلیه عروس غرب تهران می پردازیم تا با مطالعه آن بتوانید بهترین تصمیم را جهت انتخاب آتلیه مورد پسند خود بگیرید.

عکاسی عروسی در غرب تهران

در عصر کنونی با تاسیس و راه اندازی آتلیه های گوناگون و تبلیغات متفاوت هر کدام از آن ها، عروس و داماد ها دچار شک و سردرگمی می شوند که کیفیت خدمات کدام آتلیه بهتر می باشد. هر آتلیه ای به دنبال این است که شما را متقاعد کند که خدمات منحصر به فردی را در مقایسه به رقیبان خود دارد. گاهی به دلیل تحت تاثیر قرار گرفتن شما در تبلیغات گوناگون آتلیه ها، ممکن است سلیقه و ملاک های خودتان در عکاسی را فراموش کنید و در نهایت انتخابی داشته باشید که از آن پشیمان و ناراضی باشید.

بسیار مهم است که کیفیت خدماتی که آتلیه ارائه می دهد، مطابق وعده های ذکر شده در قرارداد ابتدایی باشد. البته رفتار مناسب عکاس با عروس و داماد و همچنین مهمانان مراسم در روز عروسی نیز اهمیت بسیاری دارد. حساسیت زیادی روی این مسئله داشته و آرامش خاصی را به زوجین و خانواده هایشان می دهد. با به تعویق انداختن در انتخاب آتلیه، استرس و نگرانی شما بیشتر می شود و گاهی از روی عجله و فرصت کم مجبور می شوید که خواسته های خود را زیر پا گذاشته و بر خلاف میل خود عمل کنید.

شب عروسی زوجین زیباترین و خاطره انگیزترین شب زندگی آنان است که لازم است برای ثبت این خاطرات زیبا، از لحظه به لحظه این مراسم شیرین، عکس های یادگاری گرفته شده و در آلبوم عروس و داماد نشانده شود. توصیه ما این است که از عکسبرداری صحنه های زیر فراموش نکنید:

 • کارت عروسی
 • لباس عروس آویزان روی رخت آویز
 • حلقه های عروسی
 • عکس عروس و ساقدوش ها
 • عکس داماد و ساقدوش ها
 • عکس جواهرات عروسی
 • زمان ورود عروس و داماد به تالار
 • زمان کت پوشیدن داماد یا گره کراوات او
 • زمان قرار دادن تور بر سر عروس در آرایشگاه
 • زمان پیاده شدن داماد از ماشین جلوی در آرایشگاه
 • خروج عروس از سالن زیبایی
 • لحظه اولین دیدار عروس و داماد جلوی در آرایشگاه
 • عروس و داماد با مادر بزرگ ها و پدربزرگ ها
 • از زمان امضای قباله بر سر سفره عقد
 • صحنه بریدن کیک
 • زمان خداحافظی عروس و داماد از خانواده ها
 • زمان خروج از سالن عروسی

آتلیه برای عروسی در غرب تهران

عروس و دامادی در جریان برنامه ریزی های روز مراسم عروسی خود، حتما در جستجوی آتلیه ای خواهند بود که علاوه بر فضای استودیو خوب، قابل اطمینان و متعهد نیز باشد. همچنین بهتر است که علاوه بر خدمات عالی، قیمت مناسبی هم داشته باشد. برای یافتن یک آتلیه عروس حرفه ای نیازی نیست که نگران باشید، زیرا با توجه به چند نکته که در زیر آمده است، به راحتی می توانید بهترین آتلیه عروسی را انتخاب کنید:

فضای آتلیه

اولین نکته بسیار مهم در انتخاب آتلیه عروس، فضایی است که قرار است عکسبرداری از عروس و داماد در آن انجام شود. باید به رنگ بندی فضا، دکور و دیزاین آن و متراژ آن دقت کافی داشته باشید. زیرا عکس های شما زمانی خوب و با کیفیت خواهد شد که انتخاب رنگ ها در فضای مورد نظر مناسب بوده و حس خوبی به عکس دهد. متراژ فضا نیز باید ایده آل باشد تا به راحتی بتوان عکس های عریض را گرفت. بهتر است آتلیه فضای باز داشته باشد تا عروس و داماد عکس های زیبایی در آنجا ثبت کنند. در کل باید گفت فضای مناسب عکاسی نیمی از اهمیت آن است و نیمه دیگر مربوط به حرفه ای بودن عکاس است‌.

به دوربین دقت کنید

همانطور که میدانید، عکاس با داشتن دوربین با کیفیت و حرفه ای می تواند عکس های عالی را ثبت کند. از عوامل دیگر زیبایی عکس ها، وجود لنزی مناسب و صحیح و در کنارتجهیزات دیگر عکاسی است که می تواند به راحتی زیبایی عکس های مراسم را چند برابر کند. لنز خوب و باکیفیت می تواند عکس های باکیفیت تری ثبت کند. همچنین انتخاب لنز مناسب و درست، در کنار استفاده از تجهیزات دیگر برای عکاسی از شما، زیبایی عکس را چند برابر می کند. البته باید بدانید که معایب و ایرادات عکس ها را با ادیت کردن برطرف نمود.

خانم یا آقا بودن عکاس

معمولا عروس خانم ها نمی توانند با عکاس آقا احساس راحتی کنند. در هنگام صحبت با مدیر آتلیه می توانید این موضوع را عنوان کنید. اگر آتلیه کادر کاملی داشته باشد، مدیر آن بنا به درخواست شما از پرسنل خانم استفاده می کند.

امنیت فیلم و عکس

در انتخاب آتلیه باید به این مسئله دقت کنید که حریم شخصی و خصوصی شما در همه مراحل عکاسی، ادیت و زمان تحویل عکس رعایت شود. معمولا برای آتلیه ها مهم است که مشتری از بودن و نبودن عکس ها داخل آرشیو آتلیه رضایت کامل داشته باشد. بهتر است از آتلیه ای استفاده کنید که دارای مجوز ثبت شده و معتبری باشد.

طرز برخورد پرسنل

در هنگام انتخاب آتلیه مهم است که کادر و مدیر آتلیه برخورد محترمانه و مناسبی با شما داشته باشند. زیرا در میان نگرانی و اضطراب های مداوم شما در آن روز، باید آرامش شما در آتلیه برقرار شود. البته که قیمت، مجوز، کیفیت و سابقه کار بسیار مهم است، اما نباید به هر قیمتی آرامش و راحتی خود را از دست بدهید.

هزینه و قیمت عکسبرداری

بدون شک هزینه و قیمت تمام شده آتلیه عکاسی عروسی، از مهم ترین و اصلی ترین معیارهای انتخاب آتلیه به وسیله زوجین می باشد. زیرا آن ها علاوه بر این هزینه، باید هزینه های بسیار زیادی را پرداخت نمایند. آتلیه های مختلف دارای خدماتی گوناگون و متفاوت هستند که به ازای اضافه شدن هر یک از این خدمات، هزینه ای جداگانه را دریافت خواهند کرد. در صورت چشم پوشی از بعضی خدمات آتلیه، شما می توانید قیمت را پایین تر بیاورید. شک نداشته باشید که آتلیه هایی با کیفیت خدمات سطح بالا، هزینه های بسیار بیشتری را دریافت خواهند کرد.

تجهیزات عکسبرداری

از نکات مهم دیگر در انتخاب آتلیه عروس که باید توجه بسیاری به آن شود، مدل های دوربین و همچنین تجهیزات آتلیه می باشد. شما میدانید که لنز های دوربین عکاسی نقش اساسی در کیفیت و زیبایی عکس های شما دارند. در عکس های گرفته شده، شفافیت لنزهای دوربین، به طور دقیق مشخص می شود و شما می توانید با مشاهده عکس های از قبل گرفته شده آتلیه، به این امر پی ببرید. همچنین لازم است که برند تجهیزات آتلیه و دوربین ها شناخته شده باشد تا شما بتوانید با یک جستجوی ساده در اینترنت، اطلاعاتی را در مورد آن کسب نمایید. همانطور که میدانید هرچه برند شناخته شده تر باشد، دوربین کیفیت بهتری داشته و عکس ها را زیباتر ثبت می کند.

نورپردازی مناسب

پس از اطمینان از کیفیت دوربین های آتلیه عروس، در مرحله بعدی باید به نورپردازی فضای آتلیه توجه داشته باشید. نورپردازی مناسب و عالی می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن عکس های شما داشته باشد. بعضی از آتلیه ها با درک این مطلب، با وجود نداشتن نور طبیعی کافی، از نورهای مصنوعی کمک گرفته و برای زیباتر شدن عکس ها استفاده می کنند. البته در سال های اخیر با گرفته شدن بیشتر عکس ها در فضای باز، به نور مصنوعی نیازی نبوده و عکس های که در طبیعت زیبا گرفته می شوند، واقعا بی نظیر می شود.

مهارت و حرفه ای بودن عکاس

تجربه عکاس و حرفه ای بودن او در این امر، نکته بسیار مهمی است که لازم است شما در انتخاب آتلیه در نظر داشته باشید. متاسفانه گاهی عروس و داماد ها به دلیل شهرت فراوان یک آتلیه به سراغ آن رفته و با آتلیه عقد قرارداد می نمایند، اما پس از تحویل عکس های خود، با مشاهده آن ها بسیار ناراحت و ناراضی می شوند. بهتر است که بدون در نظر گرفتن تعاریف دیگران و تجملات ظاهری آتلیه، ابتدا به سراغ آلبوم های نمونه عکس آن بروید تا از حرفه ای بودن عکاس آن، مطمئن شوید.

نکته دیگر این است که خلاقیت عکاس آتلیه عروس برای عکسبرداری از زوجین بسیار مهم است. شاید نا به حال عکس هایی از عروس و داماد های آشنایان دیده باشید که بسیار منحصر به فرد و خاص بوده و در جایی دیگر از این مدل عکس ها ندیده اید. این نشانه ایده پردازی و خلاقیت عکاس در گرفتن زیباترین عکس ها می باشد. پس نتیجه می گیریم که فقط تجربه و سابقه کار مهم نمی باشد بلکه خلاقیت اهمیت فراوانی داشته و حرف اول را می زند.

بیان کردن خواسته هایتان

شما می توانید پس از انتخاب آتلیه مورد نظر خود، نظرات و سلیقه شخصی خودتان را با عکاس آتلیه عروس در میان بگذارید. به عنوان مثال باید گفت اگر مایل هستید که عکاسی را در شهر دیگری انجام بدهید، می توانید این نظر خود را به عکاس بگویید. اگر که آتلیه و کادر آن به این امر رضایت داشته باشند، هزینه جداگانه ای را از شما دریافت می کنند و این کار را برایتان انجام می دهند. شما می توانید حتی برای مدل های گوناگون عکس ها و ژست های مختلف عروس و داماد پیشنهاد بدهید. بدون شک مطمئن باشید که عکاس آتلیه به ایده ها و نظرات شما اهمیت داده و سلیقه دلخواه شما را به انجام می رساند.

برقراری ارتباط دوستانه

در یک آتلیه عروس معتبر و حرفه ای، کادر آتلیه و پرسنل آن با عروس و داماد ارتباط دوستانه و صمیمانه ای برقرار می کنند. برقراری این رابطه دوستانه می تواند تاثیر فراوانی در آرامش خاطر عروس و داماد در روز مراسم عروسی داشته باشد. عروس و داماد با داشتن ارتباطی راحت با عکاس مراسم، بدون شک دیگر نگرانی و اضطراب نخواهند داشت. پس بهتر است تلاش نمایید که این ارتباط دوستانه میان شما و کادر آتلیه برقرار شود.

آتلیه عروس خوب در محدوده غرب تهران

یک آتلیه عروس مناسب ویژگی هایی دارد که آن را از رقیبان خود متمایز می کند. در بخش زیر به برخی از ویژگی های آتلیه عروس غرب تهران می پردازیم:

 • فضای استودیو بسیار عالی و دکور و دیزاین آن جذاب می باشد. کوچک و بزرگی فضا به اندازه هارمونی آن اهمیت ندارد.
 • عقد قرارداد کتبی با مشتری انجام می دهد که شامل ضمانت نامه نیز می باشد و به این وسیله خود را متعهد می گرداند.
 • دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه عکاسی می باشد و شما نگرانی در مورد امنیت و حفظ حریم شخصی نخواهید داشت.
 • از تجهیزات لازم مانند یک دوربین خوب برخوردار بوده و این دوربین ها کیفیت عکس های شما را بهتر می کنند.
 • آتلیه خوب برای گرفتن عکس ها از سه پایه استفاده می کند تا دوربین ثابت مانده و بدون لرزش دست بتواند عکس هایی با کیفیت عالی بگیرد.
 • نورپردازی مناسب مهمترین عنصر هر عکس خوب است و از ویژگی های آتلیه های خوب، نورپردازی و روشنایی استودیو آن ها است.
 • یک آتلیه عالی از انواع مختلف لنز، برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت تصاویر خود استفاده می نماید.
 • هر چه تصاویر پس زمینه متنوع تر باشد، تصاویر جذابیت بصری بیشتری پیدا می کنند و میزان رضایت مندی زوجین بیشتر می شود.
 • یک آتلیه خوب باید مجهز به نرم افزار های قوی ویرایش تصویر و مسلط به برنامه هایی مانند فتوشاپ باشد.
 • از خصوصیات آتلیه های عالی، داشتن کامپیوتری با گرافیک قوی می باشد تا شاید گاهی اگر نیاز به ویرایش و روتوش عکس باشد، این کار را با رایانه انجام دهند.
 • از اصلی ترین ویژگی های آتلیه عروس غرب تهران دارا بودن کانال های رسانه های اجتماعی است که معمولا شبکه های اینستاگرام و پینترست می باشد.

آتلیه عروس ارزان در غرب تهران

از مواردی که عروس و داماد را در زمان برنامه ریزی جهت صرف بودجه عروسی دچار نگرانی می کند، هزینه آتلیه عروسی آن ها است. قیمت آتلیه عروسی برای زوج ها که تازه می خواهند زندگی شان را شروع کنند، خیلی مهم است. عروس و دامادها علاوه بر هزینه آتلیه عروس غرب تهران باید هزینه های کلی دیگر را در زمان برگزاری مراسم عروسی در نظر بگیرند. در این راستا معمولا زوجین با مراجعه به آتلیه ها، توانایی پرداخت مالی خود را اعلام می کنند و مدیر آتلیه با توجه به بودجه آن ها بهترین و مناسب ترین خدمات را به آن ها ارائه می دهد.

مدیران آتلیه معمولا منوهای قیمتی با پکیج های مختلف را در اختیار زوجین می گذارد تا آن ها مناسب ترین خدمات را با هزینه هایی مقرون به صرفه انتخاب کنند. البته در این مورد معمولا مدیران سعی می کنند تا خدماتی که با بودجه زوجین سازگاری دارد را با کیفیتی بالا و سطح عالی به آن ها ارائه نمایند. زیرا می دانند که با این کار علاوه بر اینکه عروس و داماد به بستن قرارداد با آتلیه رضایت می دهند، این آتلیه را به اقوام و آشنایان خود نیز معرفی می کنند و باعث جذب مشتریان بیشتری برای آتلیه آن ها می شود.

قیمت آتلیه عروس در غرب تهران

احتمالا تا به حال درباره تاثیر خدمات متفاوت بر قیمت نهایی آتلیه عروس ، بارها شنیده و یا دیده اید. در زیر به چند نمونه از مواردی که بر قیمت آتلیه موثر می باشد، اشاره شده است:

مجوز اتحادیه

هر آتلیه ای با داشتن مجوز اتحادیه، علاوه بر ضمانت امنیت عکس ها و حفظ حریم شخصی عروس و داماد مزیت مهم دیگری نیز دارد و این است که نمی تواند هزینه های گزافی را بدون علت و خدماتی از زوجین درخواست نماید. زیرا در صورت هر گونه تخلفی، مشتریان او می توانند این کار را پیگیری نمایند.

زمان مراسم

زمان برگزاری مراسم عروسی شما نیز در قیمت نهایی آتلیه موثر است، اگر این مجلس در ایام خاصی مانند اعیاد یا آخر هفته و در فصل بخصوصی باشد، قیمت آن بیشتر می شود. علاوه بر این اگر بتوانید خیلی زودتر از مراسم عروسی با آتلیه قرارداد ببندید، قیمت مناسب تری پرداخت می کنید.

تجهیزات مورد استفاده

تجهیزات به کار رفته توسط عکاس بستگی به این دارد که شما چه نوع مراسمی دارید و تعداد مهمانان چند نفر است. زیرا آتلیه با به کار بردن تجهیزات بیشتر و پیشرفته تر، هزینه بیشتری را از شما دریافت می کند. برای مثال می توان گفت که برای مراسم عقد و نامزدی عکاس از دوربین های فول فریم و پروژکتور یا فلاش استفاده می کند ولی برای مراسم عروسی با توجه به خواست زوجین تعداد دوربین ها بیشتر می شود و تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی در هر دو قسمت بانوان و آقایان نیاز می باشد. امروزه بسیاری از زوجین تمایل دارند که از هلی شات در مراسم عروسی شان استفاده شود که آن هم، هزینه به خصوصی دارد.

محل برگزاری مراسم

هزینه آتلیه عکاسی عروس به مکان برگزاری مراسم نیز بستگی دارد. اگر مراسم شما داخل شهر یا خارج از آن باشد، فرق می کند. زیرا تیم آتلیه عکاسی هزینه مسافت طی شده تا محل برگزاری مراسم را دریافت می کند.

مدت زمان عکاسی

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت آتلیه عروسی، مدت زمانی است که عکاس از عروس و داماد عکسبرداری می کند. گاهی زوجین تنها روز عروسی را برای عکاسی انتخاب می کنند ولی برخی دیگر از چند روز قبل عروسی به عکسبرداری های متنوع می پردازند. در واقع عکاس می تواند بین ۶ ساعت تا چند روز از عروس و داماد عکسبرداری کند که هر چه ساعات آن بیشتر باشد، هزینه بیشتر می شود.

نوع پکیج انتخابی

به طور معمول در آتلیه به عروس و داماد پکیج های مختلفی را معرفی می کنند که خدمات گوناگون آتلیه در این پکیج ها می باشد. در خدمات متنوع این پکیج، تعداد عکس، نوع فیلمبرداری و نوع آلبوم متفاوت بوده و هزینه خاص خود را دارد و شما با توجه به بودجه خود نوع پکیج دلخواه خود را انتخاب می کنید.

بهترین آتلیه عروس در غرب تهران

استفاده از بهترین خدمات آتلیه، حق هر عروس و دامادی است، زیرا این آتلیه قرار است لحظات شیرین و قشنگ جشن ازدواج آن ها را ثبت نماید. همه آتلیه های عکاسی عروسی، وظیفه دارند که عکسبرداری مناسب را انجام داده و سپس عکس را ویرایش و چاپ کنند و به مشتریان خود ارائه دهند. اما نحوه این خدمات در همه آتلیه ها یکسان و برابر نمی باشد. در قسمت بالا با ویژگی های برتر یک آتلیه خوب آشنا شدید. در این قسمت با ویژگی های دیگری که بهترین آتلیه عروس غرب تهران دارد، آشنا می شوید.

 • بهترین آتلیه های عروسی از محیطی آرام و زیبا برخوردارند که این محیط به عروس و داماد احساس خوبی می دهد و آرامش پس از چند ساعت دلهره را به آنان باز می گرداند.
 • آتلیه های برتر عروس به انواع دوربین ها و تجهیزات نورپردازی حرفه ای مجهز هستند و بهترین عکس ها را از شما می گیرند.
 • ویرایش عکس ها در خارج از آتلیه انجام نمی شود و این آتلیه ها حساسیت خاصی روی امنیت عکس ها و حفظ حریم شخصی عروس و داماد دارند و آن را تضمین می کنند.
 • پس از پایان مراسم، اصلا هزینه اضافی از عروس و داماد نمی گیرند و همان ابتدای قرارداد، به طور واضح قیمت را اعلام می کنند.
 • این آتلیه ها می دانند که این مراسم برای زوجین تکرار نمی شود و کیفیت بالای فیلم و عکس های عروسی را تضمین می کنند.

 

ورود به حساب کاربری

در صورت فراموشی اطلاعات یا مشکل در ورود با واحد پشتیبانی به شماره 02126412561 تماس بگیرید
هنوز عضو نشده اید ؟ اینجا کلیک کنید